ویراسبز در یک نگاه

 

ویراسبز در یک نگاه

شرکت دانش بنیان دور اندیشان سبز ویرا در مهر ماه سال ۱۳۹۶ با شعار حفظ آینده، حفظ زندگی و با توجه به نمایان شدن یکی از مشکلات اساسی تولید در کشورمان پایه گذاری شد: ارائه راهکارهای حفظ محیط زیست در قالب خدمات و محصولات دوستدار محیط زیست به شرکتهای تجاری، مردم و نهادهای دولتی. محصولات و خدماتی که در کشورهای توسعه یافته و پیشرو، برای مقابله با بحران های زیست محیطی مورد استفاده قرار گرفته و از امتحان خود سربلند بیرون آمده اند. در جهت دستیابی به این مهم با اولویت راه اندازی واحدهای تولیدی خرد، اقدام به بررسی بازارهای جهانی و الگوبرداری از شرکت های موفق بین المللی محیط زیستی نمود.

محصولات انتخابی در این مسیر، با توجه به رفتار مصرف کننده ایرانی ارزیابی و در خصوص قابلیت تجاری سازی و جذابیت درآمدی آن ها برای سرمایه گذاری، مورد بررسی قرار می گیرند.دوراندیشان سبز ویرا در این راستا و در اولین قدم، اقدام به طراحی یک فیلتر سوخت با هدف کاهش آلودگی و مصرف خودروها و ماشین آلات بنزینی و گازوئیلی نمود که علاوه بر جذابیت زیست محیطی، تاثیر مستقیم در پایین آوردن هزینه های مصرف کننده خواهد داشت.

دسته بندی فعالیت های دوراندیشان سبز ویرا در حوزه های مصرف بهینه، محصولات طبیعت‏ دوست، کاهش آلاینده ‏های زیست‏ محیطی و محصولات آموزشی جهت فرهنگ سازی در راستای حفظ محیط زیست می‏ باشد.در طراحی فیلتر سوخت تلاش نمودیم که محصول منافع ویراسبز، واسطه ها و مصرف کننده نهایی را به بهترین شکل ممکن تامین کند.